Locul cainilor nu este pe strazi, liberi. Orice caine trebuie sa aiba
un stapan. Eu daca imi scot cainele pe strada la plimbare trebuie sa-l
tin in lesa. Cainii maidanezi, in schimb sunt liberi! Ce-ar fi daca
fiecare iubitor de caini care are curte ar adopta un caine si l-ar lua
acasa...