haios.ro

Comentariu

pink_imagination - 20 Ian 2009

Sincer, cum crezi ca va fi anul 2009 pentru tine? (nu cum iti doresti sa fie) Lasa si un comentariu...

desi majoritatea au ales alte raspunsuri, eu am fost sincera kind am scris: un an mai bun, peste medie...
asta sper, dar kiar asta si cred...
in plus, asa am citit pe site-urile cu horoscop (general, sanatate, dragoste, cariera, bani etc...)