haios.ro

Comentariu

gabriel - 17 Ian 2009

Sincer, cum crezi ca va fi anul 2009 pentru tine? (nu cum iti doresti sa fie) Lasa si un comentariu...

faptul ca majoritatea voturilor au fost in favoarea ,,la fel ca ceilalti..cu bune si rele" ma face sa ma gandesc la doua variante:1-multi au votat ceea ce spera ei si 2-majoritatea celor care au votat sunt pusti.Eu am 19 ani si am fost sincer si am votat ,,un an mai prost decat atii" si nu am spus asta ca sunt pesimist happy